Bu sene hangi tarz ayakkabı giyeceğinizi kim belirliyor? Instagram fenomenlerinden mi etkileniyorsunuz? Belki de çok sevdiğiniz o dizi karakterinden.. Muhtemelen beğendiğiniz ayakkabıyı da bulmakta da güçlük çekiyorsunuz.. Hem Türkiye, hem de yurt dışı trendleri sizin için takip ediyoruz ve toptanayakkabi.org’da size doğru fiyatlarla ulaştırmayı istiyoruz. 

Güvenli Alışveriş

Toptanayakkabi.org, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Toptanayakkabi.org’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. incetopuklu.com, online alışverişi daha güvenli hale getirmek için en yüksek güvenlik yöntemi olan SSL sertifikasını alan sitelerden biri olduğu gibi, giriş için veya dolaşım için de SSL ile şifrelenmiş sayfaları tercih edebilirsiniz.

Kalite ve Orijinallik Garantisi

Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçimi aşamasında kontrol edilmektedir. Paketleme aşamasında fiziki kontrol ile hatalı ürün gönderilmemesi için azami dikkat sarfedilmektedir. Satılan Ürünlerin Türkiyedeki tedarikci veya dağıtıcı firma tarafından düzenlemiş dokumanları ile eğer var ise garanti belgeleri ve sertifikaları  orjinal ambalajı içinde tüketicilere ulaştırılmaktadır..

Markalar

Sitemizde yer alan tüm markalar, kazanılan ve hak edilen bayilerden temin edilmektedir. Ayrıca sitede yer alan markalardan bazıları incetopuklu.com tarafından yaratılan özgün markalar da olabilir.

Üyelerimiz için güvenli alışveriş

Üyelerimiz için güvenli alışveriş hizmet anlayışını merkezine koyan incetopuklu.com, müşteri hizmetleri aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

Toptanayakkabi.org’dan almış olduğunuz ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz 7 gün içinde, değişim isterseniz 14 gün içinde göndermeniz gerekir. Arızalı veya ayıplı ürünlerin iadelerinin kargo masrafları toptanayakkabi.org’a aittir. İade koşulları dahilindeki şartlara uygun olarak İade ettiğiniz ürün için ödemiş olduğunuz tutardan kargo ve diğer giderler kesilerek ödediğiniz miktarı iade olarak alırsınız.

Orhan
Kurucu

Selenay
Kurucu

Fahriye

Fahriye
Finans Sorumlusu

Türkan

Türkan
Ürün sorumlusu

Yağmur

yağmur
ürün sorumlusu

İpek

İpek
Müşteri hizmetleri

Selim

Selim
Teknoloji-yazılım uzmanı

Bahadır

Bahadır
stok-tedarik uzmanı